Starcam, s.r.o.

česky | english

Nacházíte se na:  Starcam, s.r.o.Volné pozice → Článek: „Strojní Inženýr“

Volné pozice

Strojní Inženýr

Náplň práce: • Odborná podpora mechanické údržby při hledání a odstraňování poruch • Provádět analýzu slabých míst a analýzu ke zlepšení dostupnosti zařízení • Plánovat optimalizaci resp. opatření pro přestavbu a starat se o úspěšnou realizaci • Definice preventivních údržbářských aktivit a tvoření standardů v mechanické údržbě Požadavky: • SPŠ nebo VŠ – technické zaměření • Rozšířené znalosti hydrauliky a pneumatiky • Zacházení s dokumentací k zařízení a konstrukčními výkresy • Rozšířené znalosti německého nebo anglického jazyka • Zkušenosti v údržbě a diagnostice NC/CNC-strojů jsou výhodou • Flexibilita a pohotovost Nabízíme: • Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti • Možnost odborného a osobního vzdělání • Zaměstnanecké výhody • Ohodnocení dle výkonu

Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.