Starcam, s.r.o.

česky | english

Nacházíte se na:  Starcam, s.r.o.Volné pozice → Článek: „Plánovač/ka údržby“

Volné pozice

Plánovač/ka údržby

Náplň práce: • Plánování a evidence údržby strojů a zařízení, sledování termínů a jejich včasné plnění • Sledování zásob ND a jejich plánování a zajišťování (SAP) • Zajišťování a evidence platnosti revizí strojů a zařízení • Spolupráce s ekonomickým oddělením – likvidace faktur • Vystavování požadavků (objednávek) na nákup (SAP) • Přímá podpora strojního inženýra při odstraňování poruch • Vedení archivu oddělení údržby • Komunikace s externími dodavateli (i zahraničními) • Vyhodnocování, vedení statistik sledovaných parametrů údržby Požadujeme: • Vzdělání – ÚSO s maturitou (strojní, ekonomické) • Znalost AJ, NJ – výhodou • Znalost a orientace v programu údržby Profylax (anebo obdobném) • Znalost a orientace v SAP (nebo obdobném), znalost MS Office • Základní orientace v technické a výkresové dokumentaci • Komunikativnost, kreativita, operativní rozhodování Nabízíme: - Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Dalšího odborný a osobní růst - Mnoho zaměstnaneckých benefitů - Motivační mzdové ohodnocení

Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.